Eidos verwacht veel van Batman: Arkham Asylum
Eidos Interactive ziet geen kern van waarheid in het spreekwoord "hoogmoed komt voor de val", of juist het belang van een goede campagne. De hoofd van de Britse marketingafdeling van Eidos, Jon Brooks, zet hoog in op het succes van Batman: Arkham Asylum. Hij is er al uit: de nieuwe Batman game wordt één van dé games van 2009.
"Wij verwachten dat Batman: Arkham Asylum niet alleen de grootste game van de zomer wordt, maar één van de beste van het jaar," zegt Jon Brooke. "Het zit zo dichtbij perfectie als we ooit gezeten hebben. Het ziet er prachtig uit, speelt geweldig en heeft een rijk, verrassend plot dat er voor zorgt dat je het spel vele malen opnieuw kan spelen. Ik heb genoeg vertrouwen om te zeggen dat de lat voor licentiegames een stuk hoger gelegd gaat worden en Arkham Asylum zichzelf neer zal zetten als een van onze beste spellen ooit."
Eidos doet er werkelijk alles aan om het spel aan de man te brengen. Naast de voorgaande uitlatingen zijn ze ook een grote marketingcampagne begonnen. Zowel online als in gamebladen zullen er advertenties van de licentiegame verschijnen. Eidos geeft aan tijdens de E3 ook veel aandacht naar de game toe te trekken met behulp van online video's en televisiereclames.
Het blijft nog even afwachten of dit loze beloften zijn. 9 juni zal Batman: Arkham Asylum voor de PlayStation 3, Xbox 360 en PC verschijnen. Natuurlijk zal er dan een review op Gameliner komen te staan.
-
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties -
PreviewPreview: Corsair Cove - Wat piraten en varkens gemeen hebben
Wat hebben piraten en varkens met elkaar gemeen? Nou, de citybuilder en strategiegame Corsair Cove die geleende concepten omzet in een toffe piratengame.
0 reacties