Elden Ring-bedenker biedt excuses aan voor moeilijkheidsgraad

Hidetaka Miyazaki, de bedenker van Elden Ring, biedt zijn excuses aan voor de moeilijkheidsgraad van de game. Hij gaat er alleen niets aan veranderen.

In Bram's preview van Elden Ring heb je al kunnen lezen dat het een echte Soulslike-game is. De game is uitdagend, zoals we gewend zijn van FromSoftware. Hidetaka Miyazaki, de bedenker van Elden Ring en de Souls-games, weet dat ook maar al te goed. In een interview met The New Yorker geeft hij aan dat de moeilijkheid van haar games de identiteit van FromSoftware vormt. Miyazaki geeft aan dat hij zelf ook nooit heel goed was in games en er zelf ook constant in dood ging. Hij wilde van doodgaan in games meer dan alleen een gevoel van mislukking maken, hij wilde er een betekenis aan geven en het zelfs vermakelijk maken. Hij biedt dan ook zijn excuses aan aan spelers die van mening zijn dat zijn games te moeilijk en te overweldigend zijn. Hij wil juist dat spelers voldoening halen uit het overwinnen van deze obstakels. Hij is daarom dus ook niet van plan om zijn games makkelijker te maken.

onbekend

Elden Ring is nu te spelen op pc, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One en Xbox Series.

Claudia Tjia
Claudia Tjia Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,7/5 200 reviews 3357 artikelen geplaatst

Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.

Packshot Elden Ring

Reviewscore

5/5

Ontwikkelaar

FromSoftware

Uitgever

Bandai Namco

Release

25 februari 2022

Gameliner Awards

Beste game van 2022

Platforms

PC
PS4
XONE
PS5
XBS
NS2
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord