Electronic Arts sluit opnieuw een studio
De laatste tijd worden steeds vaker en sneller de deuren van studio's gesloten. Electronic Arts heeft zojuist de deuren van PopCap in Dublin gesloten. Er waren 96 mensen werkzaam bij deze studio.
Electronic Arts laat in een officiële reactie weten dat een deel van de medewerkers zal aan de slag gaat bij andere studio's van de uitgever en een deel zal bij andere studio's van PopCap aan de slag gaan. Electronic Arts kocht PopCap in 2011 voor zo'n 650 miljoen dollar, exclusief alle prestatiebonussen.
George Broussard een Duke Nukem-ontwikkelaar, en een andere anonieme bron heeft tegenover website VG247 laten weten dat PopCap verschillende medewerkers heeft ontslagen de maanden hiervoor.
-
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie