Electronic Arts ziet wel wat in Harry Potter MMO
Het laatste deel uit de serie van Harry Potter is zojuist verfilmd, het hoeft nu alleen nog maar in de bioscoop te verschijnen. Electronic Arts, die in bezit is van de licentie van de Harry Potter-reeks, maakt na elke verfilming van de populaire boeken een videogame.
In een interview met de producer van deze game, Jonathan Burnney, werd hem gevraagd of er niet gewerkt kan worden aan een Harry Potter MMO, waarop hij antwoordde dat het hem een goed idee lijkt.
Dus het zal ons niets verbazen als we straks als tovenaars door het leven gaan.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
TrailerDe squad heeft muzieksmaak in Call of Duty: Modern Warfare 4-campagne
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties -
NieuwsMean Girls en Clueless catwalken gratis naar The Sims 4
Maak je klaar voor drama. Mean Girls en Clueless maken hun opwachting in EA's The Sims 4. Met de kits tover jij je Sim helemaal om tot glamourpoes.
0 reacties