eSports: Dev1ce tekent contract bij Ninjas in Pyjamas
Een historisch moment heeft plaatsgevonden in de Counter-Strike: Global Offensive esport-scene. De speler Nicolai 'Dev1ce' Reedtz heeft besloten om Astralis te verlaten en een langdurig contract te tekenen bij Ninjas in Pyjamas.
Dev1ce is een bekende speler in de Counter-Strike scene en was voorheen onderdeel van Astralis. Met Astralis wist Dev1ce een flink aantal grote toernooien te winnen, waardoor het als een verrassing komt dat hij het team gaat verlaten. Dev1ce is een speler waar je op kunt bouwen, omdat hij consequent weet te performen. Hierdoor eindigt hij vaak in de top vijf van beste spelers in een toernooi. Hij is daarnaast de eerste speler die een totaal van vier Majors wist te winnen, waarvan drie achter elkaar. Het is dus niet verwonderlijk dat Ninjas in Pyjamas deze speler voor drie jaar vastlegt. NIP is een iconische organisatie die nu een team heeft samengesteld van jong talent met daarbij de sterspeler Dev1ce. Hierdoor wordt de roster-move gezien als een historisch moment.
Dev1ce komt binnenkort al in actie met zijn nieuwe team in het FlashPoint 3RMR Tournament. Het toernooi begint op 10 mei en eindigt op 30 mei. Of Ninjas in Pyjamas de finale weet te bereiken is natuurlijk de grote vraag.
Anita is een strateeg pur sang. Bouwt ze geen personages vanaf de grond op in grootse RPG’s, dan sleutelt ze wel aan complete beschavingen in city- en survivalbuilders. Daarnaast beschikt Anita over de nodige rust en focus die van pas komen bij het spelen van snoeiharde indiegames. Nee, er is geen genre waar ze zich niet aan durft te wagen. En die opgebouwde expertise? Die zie je natuurlijk terug in haar uitgebreide en doordachte schrijfkunsten.
Platforms
-
NieuwsCS:GO heeft al een jaar een miljoen spelers per maand
CS:GO staad nog steeds aan de top van de ranglijsten. Een jaar lang elke maand de miljoen spelers aantikken is toch wel een feestje waard.
0 reacties -
eSportseSports: Nederlanders winnen IESF Female World Esports Championship
Het Nederlandse Counter-Strike: Global Offensive damesteam zegevierde gisteravond tijdens de spannende finale van het IESF Female World Esports...
0 reacties -
NieuwsCS:GO wordt gebruikt als communicatiemiddel in oorlog
Een Finse krant heeft op de dag van de internationale persvrijheid het plan gevat met Russen te communiceren via Counter-Strike: Global Offensive.
0 reacties -
NieuwsCS:GO breekt record spelersaantal
CS:GO heeft ineens weer een opleving gekregen met Counter-Strike 2 in het vooruitzicht en heeft het record spelersaantal verbroken.
0 reacties