F1 game voor PS3 en Xbox 360 pas in 2010
Balen voor onze eindredacteur Klaas en andere PlayStation 3 en/of Xbox 360 eigenaren, want de officiële Formule 1 game van ontwikkelaar Codemasters verschijnt pas in 2010. De PSP en Nintendo Wii versies liggen wel op schema en verschijnen deze herfst.
De reden dat Codemasters de PS3 en Xbox 360 versies heeft uitgesteld, is dat zij de kwaliteit in high-definition en de grootte van het evenement goed willen overbrengen. En dat kost meer tijd dan ze hadden gedacht.
Formule 1 baas Bernie Ecclestone heeft al de eerste beelden mogen bekijken en is erg te spreken over de game. Dat belooft wat!
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties