Facebook krijgt update voor PlayStation Vita
Wat ik van Robbert had begrepen was de Facebook-app op de PlayStation Vita één van de mindere dingen van het apparaat. Het zou niet helemaal doen wat het zou moeten doen, daarnaast was het ook nog eens ontiegelijk traag allemaal.
Zojuist heeft Sony laten weten dat deze een app een update heeft gekregen. De update beslaat 2927 KB van je apparaat, maar daarmee behoren alle problemen tot het verleden.
Nu is het ook mogelijk om foto's vanaf je PlayStation Vita via deze app op je Facebook te ploffen. Niet alleen dat, maar ook taggen van foto's moet nu met deze update kunnen. De update is direct verkrijgbaar.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties