Final Fantasy VII zal geen PlayStation 3 remake krijgen
Één van de meest gewaardeerde Final Fantasy games is nog steeds Final Fantasy VII. Al jaren hopen fans op een waardige remake voor de PlayStation 3, maar nu is bekendgemaakt dat dit niet zal gebeuren. Motomu Toriyama van Square-Enix liet het volgende weten:
It is a result of considering HD graphics will be the mainstream. Considering the amount of work to make graphics that deserve HD, it is hard to make towns in the conventional style.
Na deze uitspraak kwam ook Yoshinori Kitase met een uitleg waarom er geen remake zou komen.
It is very hard to make games on PlayStation 3 in the same style as the games in that era had. Making graphics will take enormous time,
Het lijkt er dus op dat HD remakes van oude PlayStation moeilijk na te bootsen zijn, vanwege de unieke stijl die games vroeger hadden. Het zal waarschijnlijk meer tijd kosten om een remake te maken, dan een compleet nieuwe game.
Fans zullen het dus moeten doen met de Final Fantasy VII versie die al ruime tijd te downloaden is via de PlayStation Store.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties