Flappy Bird leeft weer!
Eén van de meest veelbesproken games van begin dit jaar is aan het begin van de avond voor altijd uit de app-winkels verdwenen. Het gaat hier natuurlijk over Flappy Bird, de immens populaire game van ontwikkelaar Dong Nguyen. Dat sommige mensen het daar niet bepaald mee eens waren, heb je eerder vandaag al kunnen zien via de doodsbedreigingen aan het adres van Nguyen.
Maar was vandaag inderdaad het einde van Flappy Bird? Als het aan ontwikkelaar Joe Shanahan ligt in ieder geval niet. Hij heeft het - getuige onderstaande video - voor elkaar gekregen om in een uurtje een remake van de game te maken. Hij gebruikte hiervoor de ontwikkeltool Blender en de programmeertaal Python. De remake is op dit moment nog niet verkrijgbaar in een app-winkel en of dat in de toekomst zal gaan gebeuren is ook nog onduidelijk.
Check de video van deze remake hieronder.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
12 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties