Focus Home Interactive komt met twee Tour de France-games
Focus Home Interactive heeft Tour de France 2015 aangekondigd voor de PlayStation 4, PlayStation 3 en Xbox One. Daarnaast is ook Pro Cycling Manager 2015 in ontwikkeling voor de pc. Beide Tour de France-games zullen in juni verschijnen.
In Tour de France 2015 stel je in de ProTeam modus een team samen en kruip je vervolgens in de huid van één van de wielrenners om zo de gele trui te winnen. De game bevat ook een Challenge modus om je skills te testen voor je aan één van de 21 etappes begint. Tot slot kun je in offline multiplayer ook samen of juist tegen een vriend rijden.
In Pro Cycling Manager 2015 ben jij de manager van één van de 90 teams. Stel het beste team samen en doe mee aan meer dan 200 competities waarvan de Tour de France het ultieme doel is. Jij bent verantwoordelijk voor de contracten van de wielrenners, de sponsorcontracten, de trainingen en de planning. Naast de offline-modi kun je het ook online competities opnemen tegen andere managers.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties