Foosball 2012 aangekondigd voor PlayStation 3 en de PlayStation Vita
Zojuist heeft ontwikkelaar Grip Games laten weten dat tafelvoetbalgame Foosball 2012 binnenkort uitkomt voor de PlayStation 3 en de PlayStation Vita.
De game moet uitkomen in de lente van dit jaar. De game krijgt cross-platformfunctionaliteiten. Dit houdt in dat PlayStation 3 en PlayStation Vita-bezitters het tegen elkaar kunnen opnemen. Ook krijgt de game PlayStation Move en touchpad op de achterkant van de PlayStation Vita ondersteuning.
De game zal via de PlayStation Store via het PlayStation Network verkrijgbaar zijn. De game bevat een multiplayer tot maximaal vier man. Daarin kun je potjes spelen van twee tegen twee. De singleplayer bevat de modus World Tour, waarin je op dertig verschillende locaties komt en het opneemt tegen de computer.
Of de game een succes zal gaan zijn is nog maar de vraag. Ik speel liever een potje tafelvoetbal met wat maten in de kroeg, of kantine. Mocht jij wel zitten te wachten op de game, laat dan even je reactie hieronder achter. We zijn erg benieuwd.
-
Releases5 must-have games voor juni 2026 met Star Fox
Mei 2026 komt ten einde, dus het is tijd om vooruit te blikken. Juni 2026 is wellicht niet heel druk, maar er staan alsnog wat potentiële bangers klaar!
8 reacties -
NieuwsChadley speelt belangrijke rol in Final Fantasy 7 Remake Part 3
Chadley gaat een belangrijke rol spelen in het laatste deel van de Final Fantasy VII Remake-trilogie. Maar welke rol gaat dat zijn? Dat blijft een...
4 reacties -
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
1 reactie -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
1 reactie