Friday the 13th: The Video Game in ontwikkeling

Friday the 13th: The Video Game is in ontwikkeling en zal eind dit jaar verschijnen voor verschillende platformen. Dit nieuws werd aan EGM onthuld door Sean S. Cunningham, de regisseur van de eerste Friday the 13th-film.

Volgens de website werkt een ervaren studio aan de game en wordt deze in de komende weken officieel aangekondigd. Friday the 13th: The Video Game is een asymmetrische multiplayergame waarin één speler in de huid kruipt van de gemaskerde Jason Voorhees en de andere spelers moeten zien te overleven terwijl Jason ze opjaagt.

Reacties
Avatar Simon Kayzel
Simon Kayzel
lvl15 Community Veteraan
12 januari 2015 om 19:53

Wauw, lijkt me best gaaf :) Al was een toffe SP erbij wel op zijn plaats geweest, hoe lang blijft dit leuk online idd..

0
Avatar Peter
Peter
lvl20 Gameliner Grandmaster
12 januari 2015 om 18:40

Tja, ben benieuwd, al zal het zo voor mij niks zijn vermoed ik.

Multiplayer games zoals deze zijn leuk, maar niet voor lang. Ik zou het persoonlijk leuker vinden als ze er een toffe singleplayer horrorgame van maakten, maar goed, dat ben ik.

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord