Game Freak onder vuur na modellen leak

-

Game Freak ligt zwaar onder vuur na een aantal leaks, waaruit blijkt dat er toch modellen zijn hergebruikt voor Pokémon Sword and Shield. De leaks kwamen uit op onder andere Reddit en Twitter.

Nadat de National Dex werd geschrapt waren de fans op zijn zachts gezegd niet blij. Al snel doken er meerdere geruchten op, waaronder dat Game Freak gewoon de game modellen van Pokémon uit Sun and Moon heeft hergebruikt. De ontwikkelaar ontkende dat met klem en verzekerde dat de modellen opnieuw gebouwd zijn voor de Nintendo Switch. Een paar dagen voor de release zijn er toch twijfels ontstaan over de Pokémon modellen. Uit meerdere leaks van dataminers zou naar voren moeten komen dat de modellen toch hergebruikt zijn. Dit leidde tot grote woede onder fans en zorgde ervoor dat de hashtag #GameFreakLied trending werd op Twitter. Je kan de leaks hieronder bekijken.

Pokémon Sword and Shield komen 15 november uit op de Nintendo Switch. Game Freak heeft nog niet op de leaks en de aantijgingen gereageerd.

Bron: VG 24/7

Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Pokémon Shield

Ontwikkelaar:

Game Freak

Uitgever:

Nintendo

Release:

15 november 2019

Reviewscore:

-

Platforms:

NSW
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord