Tweede launch event Pokémon Sword en Shield aangekondigd

-

Er is zojuist een tweede launch event aangekondigd voor Pokémon Sword en Shield. Dat heeft de Pokémon Company bekendgemaakt via hun officiële kanalen.

Vorige week werd het eerste launch event om "logistieke" redenen afgezegd. Vandaag werd de datum en tijd voor een tweede event bekendgemaakt. 17 november in Hankyu Nishinomiya Gardens in Hyogo, Japan kunnen mensen kennis maken met de nieuwe generatie Pokémon games. Dit event is alleen niet vervanging voor het al eerder gecancelde evenement. Bij elke Pokémon release zijn er twee dagen waarop een launch event plaatsvind. Ook is er bekendgemaakt dat ontwikkelaar Junichi Masuda niet aanwezig is.

Pokémon Sword en Shield komen 15 november uit op de Nintendo Switch.

Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Pokémon Shield

Ontwikkelaar:

Game Freak

Uitgever:

Nintendo

Release:

15 november 2019

Reviewscore:

-

Platforms:

NSW
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord