Geen PC-versie van Dante's Inferno
Een tijd geleden kondigde Electronic Arts Dante's Inferno aan, zonder een vermelding van de platformen. Al snel bleek dat de game voor de PlayStation 3 en de Xbox 360 zal verschijnen en ook de PSP-bezitters konden gelukkig zijn. PC-gamers die hopen dat zij ooit nog deze hack 'n slash-game op hun spelplatform kunnen spelen, slaan de bal mis.
Vandaag liet een vertegenwoordiger van EA de gamewereld duidelijk verstaan dat de uitgever niet van plan is Dante's Inferno te laten verschijnen op de PC. PC-gamers die zich toch nog willen vermaken met de roman van de Italiaanse schrijver Dante Alighieri hebben twee mogelijkheden: het boek kopen of een console aanschaffen.
Dante's Inferno zou in het eerste kwartaal van 2010 in de schappen moeten liggen.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties