Geen plek voor Xbox 360 in Nederlandse charts
Elke week verschijnt er weer een gamecharts van de afgelopen week. Ook deze week verscheen er weer een top tien, alleen zijn alle Xbox 360-games uit de lijst verdwenen. Een slechte week dus voor de Xbox 360.
De Nintendo Wii daarentegen neemt de helft van de lijst in met op nummer één de game Wii Fit. Ook de Nintendo DS en de PC krijgen ieder één plekje en de PlayStation 3 neemt de overige drie plekken in beslag, maar zoals je kunt zien staat er geen Xbox 360-game meer in de lijst.
Vorige week stond alleen de Xbox 360-versie van Resident Evil 5 nog in de top tien. Deze week ging het er dus nog slechter aan toe. Misschien dat de Xbox 360 deze week meer geluk heeft.
Hieronder de top tien:
1. Wii Fit (Wii)
2. Mario Power Tennis (Wii)
3. Grand Theft Auto: Chinatown Wars (DS)
4. Fit & Gezond (Wii)
5. Mario Kart Wii (Wii)
6. Killzone 2 (PS3)
7. Empire: Total War (PC)
8. Command & Conquer: Red Alert 3 (PS3)
9. Resident Evil 5 (PS3)
10. Mario & Sonic at the Olympic Games (Wii)
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties