Gerucht: Final Fantasy Type-0 HD krijgt vervolg
Final Fantasy Type-0 HD mag dan nog niet verschenen zijn in Nederland, toch is het einde van de game al op het internet te vinden. Deze video bevat naast het gewone einde ook een extra filmpje wat hint naar een vervolg op Final Fantasy Type-0 HD.
Daarbij waren er ook al Europese trademarks van type-1, type-2 en type-3 ingediend door Square Enix. Ook liet directeur Hajime Tabata weten dat hij graag Final Fantasy Type-1 HD zou willen realiseren.
In de video hieronder is het extra einde te zien. Wees dus gewaarschuwd, want het kan spoilers bevatten.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties