Gerucht: Krijgt Vice City een re-release?
Acht jaar geleden bracht Rockstar Grand Theft Auto: Vice City uit. Deze game werd door velen beschouwd als de beste GTA-game aller tijden. Nu lijkt het erop alsof de game in een nieuw jasje opnieuw zal worden uitgebracht.
Onlangs verscheen er namelijk een nieuwe game op 'Australia's Classification Board', de organisatie die in Australië leeftijdsgrenzen stelt aan games. De nieuwe game heeft dezelfde naam als de 'gouwe ouwe' van Rockstar. Alleen het versienummer van het spel is veranderd naar 'modified' (zie afbeelding).
De console waarop de nieuwe Vice City uit moet komen is nog niet bekend, wel is de game vooralsnog al voor meerdere platformen (multi-platform) aangekondigd. Een downloadable game voor het PlayStation Netwerk en de Xbox Live Marketplace zou natuurlijk leuk zijn, maar daarover kunnen we op dit moment alleen nog maar speculeren.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties