Gerucht: Microsoft verlaagt haar prijzen van de Xbox 360
Zojuist gaan het gerucht te ronden dat Microsoft haar Xbox 360 flink in prijs laat dalen vanaf september dit jaar. In combinatie met de New Xbox Experience zal dit resulteren in betere verkoopcijfers voor de Xbox 360.
Arcade versie kost $279.99 (€199.99) en zal verlaagd worden naar $199 (€140).
Pro versie kost $349.99 (€269) en zal verlaagd worden naar $299 (€210).
Elite versie kost $315 (€315) en zal verlaagd worden naar $399 (€280).
De prijsverlaging zal voorlopig voor Amerika zijn, maar komen ook logischerwijs naar Europa en Japan toe. Het is nu enkel een gerucht, zodra Microsoft het nieuws heeft bevestigd kun je dat op Gameliner terugvinden.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties