Gerucht: Nieuwe interface voor PS4 op komst
Waarschijnlijk zal Sony later dit jaar een update uitbrengen voor de PlayStation 4 die een nieuwe User Interface bevat. Dit blijkt uit gelekte screenshots van een nieuwe UI. In de nieuwe UI moet het mogelijk zijn mappen aan te maken op de home-screen, dat kan het een stuk overzichterlijker maken. Ook zal er een map met favoriete games te maken zijn, waarmee je logischerwijs jouw favoriete games kan ordenen en snel kan benaderen.
Er is een mogelijkheid dat de nieuwe UI op gamescom wordt getoond. Als de nieuwe UI er daadwerkelijk komt, zal het een grote verbetering zijn voor PS4-gebruikers qua orde en netheid. Wat vinden jullie van een 'verbeterde' UI?
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties