Gerucht: Online co-op voor Mario
Vroeger waren ze concurrenten, later liet uitgever Nintendo de twee populaire game karakters samenwerken. Het gaat natuurlijk over Mario en Luigi. De twee werkten al samen in Super Mario Galaxy en New Super Mario Bros. Wii.
Op dit moment kun je alleen nog maar offline samen met je vrienden spelen, maar binnenkort wordt het mogelijk om dit ook online te doen, zo meldde Shigeru Miyamoto in Official Nintendo Magazine. Uiteindelijk gaan we dus toch online met Mario, maar de vraag blijft wanneer dat precies gaat gebeuren.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties