Gerucht: Tales of Vesperia krijgt vervolg
Goed nieuws voor de Tales of Vesperia fans. Namco Bandai denkt namelijk na over een vervolg op de game. Tales of Vesperia 2 is echter nog niet officieel bevestigd, maar de medewerkers kun niet wachten om te beginnen aan de ontwikkeling van de game.
Makoto Yoshizumi, manager van Namco Bandai, vertelde namelijk dat er tijdens personeelsbijeenkomsten regelmatig wordt gevraagd naar een tweede deel. Volgens Yoshizumi moeten de medewerkers echter niet praten zoals een fan, maar gelukkig voor ons maakt dit de kans op een tweede deel groter.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties