Gerucht: Tales of Zestiria vanaf september verkrijgbaar
Tales of Zestiria zal mogelijk vanaf september verkrijgbaar zijn in het westen voor de PlayStation 3 en PlayStation 4. Nedgame had op haar website aangegeven dat de PlayStation 4-versie op 25 september zou gaan verschijnen. De PlayStation 3-versie laat helaas ook nog steeds op zich wachten, maar zal waarschijnlijk op dezelfde datum verschijnen. Helaas is op de website van Nedgame nu niets meer te vinden, maar hieronder staat een afbeelding zoals het daarnet op de website van Nedgame stond.
Tales of Zestiria is een nieuwe game in de populaire 'Tales-reeks'. Deze game van Namco Bandai zal in vergelijking met haar voorgangers nu real-time gevechten kennen en heeft geen battle zones meer. Dat zal voor de doorgewinterde Tales-fan wel even wennen zijn natuurlijk.
Wat is jullie mening over dit gerucht? Wij zijn benieuwd!
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties