Gerucht: Tales of Zestiria vanaf september verkrijgbaar
Tales of Zestiria zal mogelijk vanaf september verkrijgbaar zijn in het westen voor de PlayStation 3 en PlayStation 4. Nedgame had op haar website aangegeven dat de PlayStation 4-versie op 25 september zou gaan verschijnen. De PlayStation 3-versie laat helaas ook nog steeds op zich wachten, maar zal waarschijnlijk op dezelfde datum verschijnen. Helaas is op de website van Nedgame nu niets meer te vinden, maar hieronder staat een afbeelding zoals het daarnet op de website van Nedgame stond.
Tales of Zestiria is een nieuwe game in de populaire 'Tales-reeks'. Deze game van Namco Bandai zal in vergelijking met haar voorgangers nu real-time gevechten kennen en heeft geen battle zones meer. Dat zal voor de doorgewinterde Tales-fan wel even wennen zijn natuurlijk.
Wat is jullie mening over dit gerucht? Wij zijn benieuwd!
-
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties -
NieuwsMean Girls en Clueless catwalken gratis naar The Sims 4
Maak je klaar voor drama. Mean Girls en Clueless maken hun opwachting in EA's The Sims 4. Met de kits tover jij je Sim helemaal om tot glamourpoes.
0 reacties -
GameplayCheck hier gameplay van Elden Ring op de Nintendo Switch 2
Benieuwd hoe Elden Ring Tarnished Edition op de Nintendo Switch 2 draait? Check hier de gloednieuwe gameplaytrailer en vel zelf een oordeel!
2 reacties -
NieuwsControl Resonant is goud gegaan, maar fysieke release is uitgesteld
Zowel goed als minder goed nieuws rondom de actiegame Control Resonant. Remedy Entertainment geeft een update over de aanstaande launch.
3 reacties