Gerucht: Titanfall bevat veertien maps en split-screen modus

Titanfall gaat misschien veertien maps en een split-screen modus bevatten als we de bètabestanden mogen geloven. Op Reddit zijn bètatesters in die bestanden gaan spitten en kwamen achter een hele boel informatie.

In die bestanden vonden ze een vermelding van split-screen modus, veertien verschillende maps, verschillende wapens en perks. Ook werden er meerdere spelmodi genoemd: AT, TDM, CTF, LTS, HP, VM en Campaign Multiplayer. Het is aannemelijk dat TDM, CTF en LTS staan voor Team Deathmatch, Capture the Flag en Last Titan Standing. De overige afkortingen laten zich raden.

Deze informatie kan natuurlijk betekenen dat deze game een stuk uitgebreider zal gaan worden dan we tot nu toe dachten. Maar een harde garantie is het niet, want er kan ook het nodige geschrapt zijn in de volledige versie.

De bèta van Titanfall loopt nog tot 20 februari op de pc en Xbox One. De pc- en Xbox One-versie zullen op 13 maart gaan verschijnen. Xbox 360-gebruikers kunnen vanaf 28 maart aan de slag met deze game.