AD
Rockstar GTA-Online

Gezocht: Guitar Hero-drummer voor optreden Bevrijdingspop

-

Een paar weken geleden kon je meedoen aan een prijsvraag in gamesmagazine Power Unlimited. De prijs: een podiumplek op Bevrijdingspop, 5 mei in Haarlem. En niet zomaar een podiumplek, maar een Guitar Hero-podiumplek! Samen met mijn Guitar Hero-band Tossel Elite ging ik natuurlijk meteen meedoen aan deze prijsvraag. Je moest laten zien hoe gek je kon doen voor de camera.

Helaas hebben we niet gewonnen. Toch maken we zeker nog een grote kans op de Power Unlimited-stand op Bevrijdingspop. Daar maak je namelijk nog steeds kans op zo'n felbegeerde podiumplek.

Helaas is onze drummer ziek geworden en zoeken we dringend een invaller. Ben jij dus een goede Guitar Hero-drummer, komt faalangst niet in jouw woordenboek voor en ga je naar Bevrijdingspop? Kom dan met ons spelen! Laar een berichtje achter op mijn profiel en misschien spelen we wel zij aan zij!

AD
Rockstar GTA-Online
AD
Rockstar GTA-Online