Golfgame Tiger Woods verkoopt dramatisch

De beste golfgame die er op het moment bestaat, de Tiger Woods PGA Tour serie, heeft met het deel van dit jaar niet zoveel succes als vorig jaar. Uit de cijfertjes is gebleken dat PGA Tour 11 maar 32 procent van de aantallen van PGA Tour 10 heeft verkocht in de eerste maand na de release.

Of het komt door het schandaal rond Tiger Woods is natuurlijk de vraag, maar het is in ieder geval een flinke tegenvaller voor EA. Er moet overigens wel bij gezegd worden dat de game vorig jaar als een malle verkocht, meer dan was verwacht, maar 32% van die aantallen lijkt toch echt te weinig.

Reacties
Avatar Iam_Alex
Iam_Alex
Gameliner
19 juli 2010 om 11:45

Dat heeft de game helemaal niet verdiend vind ik. Er bestaat bijna geen andere golfgame die het beter en toffer doet. Zonder. Is dat in Amerika of ook Europa?

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord