Grand Theft Auto gebruikt om geweld aan te tonen
Kinderen op basisscholen in het Verenigd Koninkrijk krijgen beelden te zien van Grand Theft Auto IV om ervoor te zorgen dat de leerlingen niet gewelddadig worden. Bij 8 scholen worden beelden van de game gebruikt om te laten zien dat gewelddadig gedrag nergens goed voor is en dat er consequenties aan zitten.
Ook The Itchy & Scratchy Show van The Simpsons wordt laten zien om de leerlingen te leren dat gewelddadig gedrag slecht is. Tijdens de lessen komt er een woordvoerder van de SAMM (Support After Murder and Manslaughter) en een politieagent uitleggen wat echt is, maar niet goed, wat echt is en goed en wat gewoon niet echt is. Gaynor Bell van de SAMM had het volgende erover te zeggen;
They're getting that much of (violence) that they're desensitized. They think it's normal life. We're telling them this is not real, this does not go on and it should not go on.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
0 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.