Gratis Battlefield
Een paar dagen terug maakte Electronic Arts bekend dat ze een aankondiging zouden doen rondom Battlefield. Velen hoopten op Battlefield 3, maar er is iets anders uitgekomen.
Battlefield Play4Free is de naam. Deze Battlefield bevestigt wat de titel doet vermoeden; het is gratis. Door micro-transacties verdient Electronic Arts zijn geld. Hetzelfde als Battlefield Heroes dus. Battlefield Play4Free is echter serieuzer dan Heroes en combineert de maps van Battlefield 2 met de wapens van Battlefield: Bad Company 2. In een game kun je met 32 mensen tegelijk spelen. Op de website van Battlefield Play4Free kan je je inschrijven om op de hoogte gehouden te worden voor de gesloten bèta. De volledige versie verschijnt in 2011.
-
NieuwsCall of Duty: Black Ops en Black Ops 2 onderweg naar PS5
De twee eerste games uit de Call of Duty: Black Ops-reeks komen naar de moderne PlayStation-consoles. Dit laat Treyarch weten via social media.
2 reacties -
VideoDisney Dreamlight Valley showcase toont aankomende content
Nieuwe content, exclusieve beelden en een nieuwe editie van Disney Dreamlight Valley werden onthuld tijdens de Summer Showcase van 2026.
0 reacties -
TrailerThe Coalition pompt er een Gears of War E-Day Raven Extract Cinematic uit
De marketingmachine achter Gears of War E-Day knettert harder dan een Lancer op volle toeren, wat blijkt uit de nieuwe Raven Extract Cinematic trailer.
1 reactie -
NieuwsBlack Myth: Wukong is mondiaal meer dan 30 miljoen keer verkocht
Game Science weet zich met Black Myth: Wukong naar Elden Ring niveau te werken qua verkoopcijfers. De game heeft namelijk de 30 miljoen verkopen aangetikt.
13 reacties