Industrie
Nintendo klaagt Amerikaanse overheid aan
Wahoo, Nintendo heeft meerdere afdelingen van de Amerikaanse overheid aangeklaagd. Dit in verband met de illegaal verklaarde importheffingen van 2025.
Sinds december vorig jaar is de gratis te spelen MMO Runes of Magic al in de bèta fase, maar vandaag is het eindelijk zo ver: de game is uit. De Duitse uitgever Frogster heeft dat bekendgemaakt.
Als je de game wilt spelen, kun je daarvoor op deze website een account aanmaken, om vervolgens de game te downloaden, te installeren en te spelen. En dat allemaal voor niets!
Industrie
Wahoo, Nintendo heeft meerdere afdelingen van de Amerikaanse overheid aangeklaagd. Dit in verband met de illegaal verklaarde importheffingen van 2025.
Nieuws
In een besloten event doet Remedy een boekje open over Control Resonant. Zo leren we meer over de speelbare personages, de gameplay en de open wereld!
Trailer
Klaar voor een nieuw avontuur in de wereld van Toem? Toem 2 komt met een nieuw verhaal en features en verschijnt deze zomer voor PS5, Nintendo Switch en...
Nieuws
De Doom Slayer baant zich een weg naar Diablo IV in een duistere crossover. Verdien cosmetische items, wapenskins en emblemen in deze match made in hell.