Guerilla Games werkt aan nieuw PlayStation 4-spel
Ontwikkelaar Guerilla Games werkt aan een nieuwe serie voor de PlayStation 4. Het bedrijf heeft aangegeven dat het aan een nieuwe IP (Intellectueel eigendom) werkt.
Sinds 2004 is de ontwikkelaar enkel en alleen met de Killzone-serie bezig geweest. Het laatste spel dat niets met deze serie te maken had, was Shellshock Nam '67, een schietspel dat zich afspeelde in de Vietnamoorlog.
Naast de ontwikkeling van dit nieuwe spel blijft Guerilla Games ook druk bezig met de Killzone-serie. Het is namelijk druk bezig met Killzone: Shadow Fall voor de PlayStation 4 en met Killzone: Mercenary voor de PlayStation Vita.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties