Heavy Rain-ontwikkelaar komt met nieuwe game naar E3
De ontwikkelaar Quantic Dream, van onder andere Heavy Rain, zal met een nieuwe game komen naar de E3. Dit schrijft website CVG op hun website.
Ze zullen hun game aankondigen tijdens de persconferentie van Sony op 4 juni aanstaande. De website laat daarnaast weten dat hun bron laat weten dat de ontwikkelaar momenteel aan twee projecten werkt.
De ontwikkelaar liet tijdens de Game Developers Conference, die enkele maanden geleden werd gehouden, een techdemo zien. In de techdemo zagen we een robot genaamd Kara.
De nieuwe game zal waarschijnlijk gebruik maken van de technieken die deze trailer rijk was. We houden je op de hoogte.
-
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties -
PreviewPreview: Corsair Cove - Wat piraten en varkens gemeen hebben
Wat hebben piraten en varkens met elkaar gemeen? Nou, de citybuilder en strategiegame Corsair Cove die geleende concepten omzet in een toffe piratengame.
0 reacties