Heavy Rain-ontwikkelaar komt met nieuwe game naar E3

De ontwikkelaar Quantic Dream, van onder andere Heavy Rain, zal met een nieuwe game komen naar de E3. Dit schrijft website CVG op hun website.

Ze zullen hun game aankondigen tijdens de persconferentie van Sony op 4 juni aanstaande. De website laat daarnaast weten dat hun bron laat weten dat de ontwikkelaar momenteel aan twee projecten werkt.

De ontwikkelaar liet tijdens de Game Developers Conference, die enkele maanden geleden werd gehouden, een techdemo zien. In de techdemo zagen we een robot genaamd Kara.

De nieuwe game zal waarschijnlijk gebruik maken van de technieken die deze trailer rijk was. We houden je op de hoogte.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 164 reviews 7050 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.