Hellraid komt naar pc, PlayStation 4 en Xbox One

Hellraid komt alleen nog naar de pc, PlayStation 4 en Xbox One. Dit heeft ontwikkelaar Techland bekendgemaakt in een persbericht aan VG247. Hellraid komt niet meer naar de PlayStation 3 en de Xbox 360, dit vanwege het overstappen van de Chrome Engine 5 naar de Chrome Engine 6. Er zijn grote verbeteringen aangebracht, onder andere het volgende:

• new melee
• ranged and magic combat mechanic
• environmental hazards
• weapon crafting system

Hellraid bevat naast een singleplayer mode ook een mode die speelbaar is met vier spelers. Daarnaast is er een Arena horde mode en een Mission mode. In de laatsgenoemde mode kun je met squads singleplayer missies opnieuw spelen, maar met andere opdrachten. Een releasedatum van Hellraid is nog niet bekend.

Reacties
Avatar Jabberwocked
Jabberwocked
lvl15 Community Veteraan
1 mei 2014 om 05:51

Ik ben wel benieuwd naar deze game, doet me erg aan hexen en heretic denken met een painkiller sausje. Kan me helemaal vergissen, maar het zou wel weer eens een wat minder serieuze FPS-melee game kunnen worden :)

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord