Het regent klachten bij UPC over traag internet
De telefoon staat roodgloeiend bij UPC momenteel. Momenteel hebben meer dan duizenden klanten, onder wie ik, problemen met hun internetverbinding. De problemen zijn uiteenlopend; niet-ladende pagina's of trage verbindingen. In sommige gevallen wordt maar de helft van de internetsnelheid behaald.
De problemen zijn door het hele land heen. Op het forum van Chelloo laat een medewerker van UPC weten dat ze de zaak aan het onderzoeken zijn. Het forum beslaat inmiddels meer dan vijftig pagina's met deze klachten.
De UPC-medewerker vraagt om een ping en een traceroute te doen van de websites waarbij deze problemen voorkomen. De problemen zijn bij UPC nog niet bekend, maar zij nemen de klachten serieus.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties