Inside My Radio nu beschikbaar op Steam
De platformer, die volledig om de beat draait, is vandaag gelanceerd op Steam. In Inside My Radio speel je een LED die gevangen zit in een boombox en speel je je weg door deze boombox heen. Verschillende muziekstijlen als electro, dub en disco slepen je door het avontuur tegen de beat heen. Op tijd springen is een must, want deze bepaald de soundtrack. Ook is elke soundtrack anders door de game heen, wat de ervaring elke keer ander moet maken.
De game is vanaf nu beschikbaar en is voor een prijs van €14,99, met 20% korting in de eerste week van de lancering. Tevens is een Deluxe Edition beschikbaar voor €18,99, welke de originele soundtrack met zich meebrengt. Hieronder staat de launchtrailer van de game.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
0 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.