Installatie DriveClub vereist 17 GB
DriveClub heeft de gouden status bereikt, wat betekent dat de game af is. Paul Rustchynsky van ontwikkelaar Evolution Studios heeft nu via Twitter laten weten dat je 17 GB aan vrije ruimte op de harde schijf van de PlayStation 4 moet hebben om de racegame te installeren.
Paul Rustchynsky maakte op Twitter bekend dat de grootte van de installatie eerste groter was, maar dat Evolution Studios het toch voor elkaar heeft gekregen om te beperken tot 17 GB. Daarnaast liet Rustchynsky weten dat je de digitale-versie van DriveClub al kan spelen vanaf 3,5 GB en dat de rest dan op de achtergrond zal worden gedownload.
DriveClub verschijnt op 8 oktober voor de PlayStation 4. Naast de standaard versie verschijnt er ook een PlayStation Plus Edition, waarin een deel van de content van DriveClub beschikbaar is.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties