iPhone 5 gisteren aangekondigd

Help Gameliner en maak ons een favoriete bron

Apple heeft gisteren de vijfde generatie iPhone aangekondigd tijdens hun jaarlijkse persevent. De nieuwe telefoon is 7,6 mm dik, krijgt een 4-inch scherm met een resolutie van 1136 x 640 en weegt bovendien maar 112 gram.

De nieuwe versie van de iPhone is een stuk dunner en lichter dan zijn voorganger. De touchscteenbesturing is op de nieuwe telefoon ook geïntegreerd in het scherm, waardoor het minder last heeft van het invallen van de zon.

Het apparaat heeft verder een A6-chip. Hierdoor het is het tweemaal zo snel als de iPhone 4S. Je doet zo'n acht uur met de nieuwe telefoon als je de 3G-verbinding gebruikt en tien uur als je internet via WiFi.

De telefoon draait op iOS 6 en moet eind deze maand in Nederland uitkomen. Waarschijnlijk liggen de echte fans morgenvroeg al voor de verschillende Apple-winkels in het land, aangezien Apple-producten ontzettend populair zijn. Hopelijk blijft het weer tot 28 september behoorlijk.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 180 reviews 7035 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Reacties
Avatar Kloothommel
Kloothommel
lvl17 Final Form
13 september 2012 om 20:43 bewerkt

iYawn

onbekend

0
Avatar Neal
Neal
lvl11 Commander
13 september 2012 om 17:58

Ik vind 'm maar niks.. Naar mijn mening zouden ze deze mobiel niet eens iPhone 5 mogen noemen. Er is gewoon haast niets duidelijks aan verbeterd.

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord