It's all in the games ook op de radio
Begin deze maand kon je al lezen wat wij vonden van het nieuwste boek in de wereld van de games, dat heel toepasselijk It's all in the games heet. In het boek worden beide kanten van het spelen van games beschreven, waardoor zowel positieve als negatieve effecten in één werk zijn verzamelt.
De schrijvers van het boek, Herm Kisjes en Erno Mijland, waren gisteren te horen op Radio 1 en vertelden daar over hun boek. Heb je die uitzending net gemist, maar zou je hem nog wel graag willen horen, ga dan snel hier naar toe en spoel dan ongeveer anderhalf uur door om deze twee heren te horen.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties