Jaag op een Yeti in Overwatch: Winter Wonderland

Blizzard Entertainment heeft bekendgemaakt dat Overwatch: Winter Wonderland 2017 van start is gegaan. Dit evenement is speelbaar tot en met 1 januari 2018, en hierin kunnen spelers op een Yeti jagen en nieuwe skins vrijspelen.

In Yeti Hunt jagen vijf spelers als mei Hunters op één Yeti Winston. Deze nieuwe Brawl speelt zich af op een aangepaste versie van Nepal Village. De Yeti moet de Hunters vijf keer doden om te winnen, terwijl de jagers de verschrikkelijke sneeuwman slechts een keer hoeven te doden. Dit wordt echter niet gemakkelijk aangezien Yeti Winston extra health en armor heeft. Naast Yeti Hunt keert tijdens het evenement ook mei's Snowball Offensive! terug.

Overwatch: Winter Wonderland 2017 bevat naast Yeti Hunt en mei's Snowball Offensive! ook heel veel skins om vrij te spelen. Er zijn er meer dan 150 die gekocht kunnen worden met credits. Legendary Skins van vorig jaar zijn daarnaast een stuk goedkoper.

Bron: Blizzard Entertainment