Journey en The Unfinished Swan eind dit jaar naar PS4
Sony heeft tijdens de gamescom bekendgemaakt dat Journey en The Unfinished Swan eind dit jaar naar de PlayStation 4 komen. Beide games verschenen eerder al voor de PlayStation 3.
De PlayStation 4-versie van Journey draait op een resolutie van 1080p en is Cross-Buy. Mocht je de game dus al in je bezit hebben voor de PlayStation 3 dan kun je deze gratis downloaden voor de PlayStation 4. The Unfinished Swan is grafisch ook opgepoetst en zal deze week speelbaar zijn tijdens de gamescom.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties