Klantenservice belangrijker dan games
Sinds het grote succes van World of Warcraft is het ontwikkelen van games een stuk minder belangrijk geworden. Rob Pardo, executive vice president bij Blizzard, vertelde namelijk dat de klantenservice hun belangrijkste bezigheid is sinds World of Warcraft.
Rob Pardo:
We zijn een ander soort bedrijf geworden. Voordat World of Warcraft uitkwam waren we niet het type bedrijf dat draaide om klantenservice. Zo'n tachtig procent draaide om het ontwikkelen van games. We zijn nu enorm gegroeid maar het is de omgekeerde wereld.
Nu zijn ze bij Blizzard slecht 20 procent van de tijd bezig met het ontwikkelen van games. World of Warcraft tel dan ook ruim 11 miljoen leden en om al die gamers tevreden te houden, is er veel onderhoud en service nodig.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
1 reactie -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
1 reactie
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.