Kojima's projecten blijven geheim
De Game Developers Conference is al een paar dagen aan de gang. Meneer Iwata van Nintendo is al aan het woord geweest en heeft een paar nieuwe titels aangekondigd. Hideo Kojima zal ook een speech houden, maar hij zal geen nieuwe projecten aankondigen.
Kojima zal zijn projecten aankondigen in een latere fase van het productieproces. Het is nu simpelweg nog te vroeg. In zijn speech zal hij het houden over gamedevelopment van de laatste 20 jaar. Om te laten zien aan jongere ontwikkelaars hoe het vroeger was. Volgens Kojima zal de presentatie wel interessant worden voor de fans.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties