Maak kennis met twee nieuwe operators van Rainbow Six Siege

De volgende content-drop voor Tom Clancy's Rainbow Six: Siege genaamd Operation Dust Line komt in mei uit. Deze DLC bevat, net zoals de vorige DLC: Operation Black Ice, twee nieuwe operators van een counter terrorism unit.

In deze update gaat het om twee Navy SEAL's. Valkyrie heeft een defensieve rol, terwijl haar partner Blackbeard de aanvallende tactiek prefereert. Valkyrie maakt gebruik van inzetbare kleef-cameras en Blackbeard draagt een assaultrifle en een schild met zich mee. Extra informatie van beide operators en overige content wordt op 7 mei tijdens de Rainbow Six Pro League Finals verkondigt. Ook wordt er dan meer duidelijk over andere content in Operation Dust Line.

Degenen met een Season Pass krijgen in de week van 9 mei de beschikbaarheid over de twee nieuwe operators. Rainbow Six Siege is te spelen op pc, PlayStation 4 en Xbox One.

Bron: Ubisoft
Reacties
Avatar Nicole
Nicole
lvl4 Reply Goblin
26 april 2016 om 19:06

Dat lijkt mij ook. Het spel maar weer eens een keertje uit de kast halen! (yes)

0
Avatar Agent47
Agent47
lvl17 Final Form
25 april 2016 om 14:52

Ben benieuwd naar de nieuwe map. Die Valkyrie lijkt me een goede toevoeging voor de verdedigende partij :)

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord