Mario en Luigi om het hoekje
Een nieuw landgoed in Zaragoza, Spanje, heeft namen gekregen van bepaalde videogames en - characters. Het is een speciaal, door de overheid gesponsord, project waar mensen van de buurtvereniging in die wijk de namen zelf mochten verzinnen. De goedkeuring hiervoor, geschiedde middels een stemming onder de bewoners.
Zo hebben twee hoofdwegen de namen 'Mario street' en Luigi avenue' gekregen (In your face Bowser) en heten enkele zijstraten 'Final fantasy avenue' en 'Tetris square'. Snap je 'm?
De voorzitter van de buurtvereniging zegt dat zij het belangrijk vinden om Mario als een icoon binnen de moderne cultuur te erkennen.
De overheid stelt zich als doel, zo'n 21.000 woningen te bouwen. Voornamelijk voor starters in de leeftijd van 20 - 35, een doelgroep die over het algemeen veel affiniteit met games heeft.
-
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
0 reacties -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties -
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
4 reacties