Meerderheid Tweede Kamer wil geen gameverbod
Minister Hirsch Ballin loopt al een tijdje met het idee om gewelddadige games te verbieden in Nederland. Veel gamesites gingen in verweer en startte een petitie. Wij bij Gameliner hebben ook ons steentje bijgedragen.
Nog steeds wilt Hirsch Ballin de gewelddadige games verbieden. Uit een rondgang, uiteengezet door Tweakers, naar de politieke partijen is gebleken dat de meerderheid een gamesverbod niet ziet zitten. De SP, PvdA, GroenLinks en VVD reageerde negatief op het verbod.
Er zijn ook partijen die niet bereikbaar waren voor commentaar. Dit zijn de PVV en D66. Hoogstwaarschijnlijk zijn zij ook tegen het verbod, wat neerkomt op een kamermeerderheid van 120 zetels. Zijn we nu van het verbod af? De tijd zal het leren.
-
GameplayCheck hier gameplay van Elden Ring op de Nintendo Switch 2
Benieuwd hoe Elden Ring Tarnished Edition op de Nintendo Switch 2 draait? Check hier de gloednieuwe gameplaytrailer en vel zelf een oordeel!
1 reactie -
NieuwsControl Resonant is goud gegaan, maar fysieke release is uitgesteld
Zowel goed als minder goed nieuws rondom de actiegame Control Resonant. Remedy Entertainment geeft een update over de aanstaande launch.
2 reacties -
Friendly ReminderFriendly Reminder: Kijk vanavond om 20:30 uur naar de Game Over Podcast
Even een friendly reminder dat vanavond de nieuwe aflevering van de Game Over Podcast om 20:30 uur live te zien is. Schuif dus gezellig aan en klets mee.
0 reacties -
Nieuws11 bit studios koppelt aan bij Harvester Games voor Trainwatch
Uitgever 11 bit studios heeft besloten om in te stappen bij Harvester Games om het mysterieuze Trainwatch naar de eindbestemming te loodsen.
0 reacties