Michael Pachter's uitspraak over Iwata valt slecht in gameland
Michael Pachter's uitspraak over Iwata valt slecht in gameland. De bekende onderzoeksanalist heeft in zijn laatste aflevering 'Pachter Factory' op YouTube enorm kritisch uitgelaten over Satoru Iwata, dit tot grote woede bij veel gamers die zijn opmerkingen ongepast vinden. Hij zei: "the late and not so great Satoru Iwata".
De Amerikaanse website GoNintendo heeft officieel afstand van Pachter gedaan en plaatsen vanaf nu geen enkele Pachter nieuws meer op hun website. "Pachter is echt het boekje te buiten gegaan met zo'n opmerking", aldus GoNintendo.
Ook niet Nintendo-fans op NeoGAF vinden zijn uitspraak respectloos. "Wie kan zo'n man nu nog serieus nemen", aldus een gebruiker op het forum. Je kunt zijn uitspraken in de volgende video bekijken. Het ging over de onlangs aangekondigde mobiele game Super Mario Run. Pachter denkt dat deze game er alleen maar voor zorgt dat Nintendo nog verder wegdrijft van de consolemarkt.
-
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie