Microsoft wil Halo naar de mobiel brengen
Microsoft is opzoek naar nieuw personeel voor een bijzondere opdracht. Ze hebben op de website CareerBuilder een vacature geplaatst waarin duidelijk wordt dat ze op zoek zijn naar een software development engineer.
Microsoft is duidelijk met wat zij willen. "Wij pogen console, internet en mobiel samen te smelten tot een groot netwerk dat toegewijde Halo fans overal zal volgen," aldus de beschrijving. Helaas gaat de advertentie daarna verder: "Als een 'development engineer' in dit team is het jouw verantwoordelijkheid om een geweldige 'out-of-game' interactieve ervaring te bieden." Vooralsnog zal het alleen om community functies gaan en betreft het niet de ontwikkeling van een game.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties