Mijlpaal voor Japan
11 november 2006 werd de eerste PlayStation 3 verkocht in Japan, ruim drie jaar later, heeft Japan een mijlpaal bereikt. Het heeft namelijk ruim 4 miljoen PlayStation 3's verkocht.
Er is echter één maar, want Sony kan nog niet tippen aan de Nintendo Wii, die op 2 december 2006 werd gelanceerd. De Nintendo Wii staat namelijk al op ruim 9 miljoen stuks.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties