Misschien toch geen Witcher op console
Fans van roleplaying games waren vorig jaar december in een goede stemming. Het succesvolle The Witcher werd namelijk geport naar de console, zodat ook mensen met een Xbox 360 of PlayStation 3 aan de slag konden met de avonturen van witcher Gerald. Die stemming zal nu waarschijnlijk even omslaan, omdat er geruchten de ronde doen dat de port gecancelled zou zijn.
CD Projekt heeft nog niet officieel gereageerd, zodat fans nog even in spanning af moeten wachten. De enige reactie tot nu toe komt van community manager Eriash, en is toch enigszins positief te noemen:
We will comment on this in an official release soon.
Met dat antwoord zullen we het voorlopig maar moeten doen. Of de geruchten waar zijn is dus nog de vraag, hopelijk komt CD Projekt binnenkort met een officieel geruststellend antwoord. The Witcher: Rise of the White Wolf staat vooralsnog gepland voor het derde kwartaal van dit jaar.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties