Nachtbrakers: 28/07 met Valorant en Halo Infinite
Howdy vriendjes en vriendinnetjes. Jeetje, dat is een tijd geleden zeg. Het is een poosje terug dat ik jullie heb voorzien van de Nachtbraker-nieuwtjes, maar het is een eer om het weer eens te mogen doen. Jullie rots in de branding op de dinsdag is even weggespoeld vandaag, dus jullie moeten het met mij doen. Ook deze avond heb ik natuurlijk weer voldoende nieuwtjes bij elkaar gesprokkeld om je lekker tot rust te laten komen. Dus als jij er klaar voor bent, dan ben ik het ook! Let's go!

- Ben jij er al uit of je voor de Xbox Series X of PlayStation 5 gaat? Gabe Newell van Valve wel. Hij heeft officieel uit de doeken gedaan dat hij voor team groen gaat en wist dit ook ontzettend goed te onderbouwen. Hij zei daarbij namelijk: "omdat die beter is". Nou, als dat je keuzestress niet vermindert weet ik het ook niet meer.
- Als je net als Rudy ook helemaal verzot bent op Ghost of Tsushima, dan heb ik goed nieuws voor jou! Er is namelijk een update gedropt die een onder andere de nieuwe moeilijkheidsgraad 'Lethal' toevoegt. Klinkt verleidelijk toch?
- Er komt een nieuwe agent naar Valorant en dat is niemand minder dan Killjoy. Dataminers hadden dit al zien aankomen, maar nu zijn er ook daadwerkelijk beelden gelekt waarop we de abilities van deze vrolijke moordenaar kunnen zien. Kijk zelf maar.
- Het blijft voor mij een wirwar van emoties omtrent Fable. Het ene moment spring ik een gat in de lucht, het andere moment kan ik wel janken. Sinds de aankondiging is er ontzettend veel onduidelijk. Wordt het een MMO? Wordt het meer van hetzelfde? Op die laatste vraag is het antwoord nee, want Matt Booty (haha, booty) zegt dat Playground Games een unieke draai aan de serie gaat geven.
- Phantasy Star Online 2 komt naar Steam! Hij was al beschikbaar voor pc, maar nu zijn de Steam-gebruikers ook weer blij. Athans degenen die van Phantasy Star Online 2 houden. Bij nader inzien zijn dat er waarschijnlijk niet veel.
- Het is soms fascinerend wat voor ideeën de uiteindelijke game niet hebben gehaald. Zo heeft Arthurtilly in de code gevonden dat er ooit een vijand voor Super Mario 64 bedacht is onder de noemer Motos en hij heeft deze zelfs weten te herstellen. In zijn tweet is te zien wat we hebben gemist. Of juist niet.
- Ken je die mop van de ambitieuze Dragon Age-achtige RPG gemaakt door een voormalig BioWare medewerker onder de codenaam Avalon? Hij kwam niet. Zonder enige uitleg over de stand van zaken is Mike Laidlaw vertrokken bij Ubisoft Quebec. Zeggen we niet eens even gedag?
- Morgen (of vandaag, net hoe je het bekijkt) komt er weer een nieuwe War Table livestream van Marvel's Avengers. Ik weet nu al dat ze hier op de redactie niet te houden zijn voor de nieuwe beelden.
- Je hoort de laatste tijd niet veel meer van Dreams, maar er zijn nog steeds creatievelingen die er erg goed op gaan. Zo heeft iemand Halo gemaakt in Dreams en zeg nou zelf, dat ziet er al snel beter uit dan Halo Infinite, toch Bram?
Zo luitjes, dat was hem dan weer. Het was mij zowaar een waar genoegen om last minute voor jullie de Nachtbraker te verzorgen. Om jullie niet met een leeg gevoel naar bed te laten gaan sluit ik natuurlijk af met een zorgvuldig uitgekozen muzieknummertje. Namelijk die van Bilal Wahib met Tigers... Schrok je? Nee, dat doe ik je niet aan op dit uur. Het wordt een ander klassiekertje, alsof de DuvelDuvel ermee speelt. Truste lezertjes!
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties