
Gameplay
Actie-RPG Edge of Memories te zien tijdens Nacon Connect
6 maart 2025Ook de recent onthulde actie-RPG Edge of Memories kwam langs tijdens Nacon Connect 2025. We krijgen hier een korte gameplay teaser van de game te zien.
Ook dit jaar mogen we ons weer opmaken voor een Nacon Connect-showcase. De Franse uitgever heeft de uitzendingsdatum en bijhorende tijden prijsgegeven.
Ja, want Nacon heeft flink wat games in de pijplijn zitten. Tijdens de show mogen we in ieder geval nieuwe beelden van Hell is Us, Dragonkin: The Banished en Edge of Memories verwachten. De laatstgenoemde game is toevallig gisteren onthuld, dus die zetten we in dit bericht meteen eventjes in het zonnetje. Het is een Japanse role-playing game die wordt ontwikkeld door Midgar Studio - een ontwikkelaar die bestaat uit veteranen met ervaring in het old-school JRPG-genre. Nacon belooft verder 'onthullingen van geheime projecten die NACONs catalogus in de toekomst zullen verrijken'. Kijk jij ernaar uit?
Nacon Connect 2025 vindt plaats op 6 maart en begint om 19:uur CET.
Ons Brammeke is van alle markten thuis. Is hij niet nieuws aan het pennen, dan staat hij wel voor de camera of hangt hij achter de microfoon voor de Game Over-podcast. Een ding is in ieder geval wel zeker, Bram heeft altijd zijn hart op de tong en schuwt niet weg van een pittige discussie. We noemen Bram dan ook niet voor niets "het wonderkind" hier op de redactie.
In dit artikel
Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.
Ontwikkelaar:
-
Uitgever:
Nacon
Release:
Q4 2025
Reviewscore:
-
Platforms: